Koszyk

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień drogą telefoniczną. Jeżeli złożenie zamówienia przez sklep internetowy stanowi dla Ciebie problem, bądź nie masz na to za bardzo czasu, wystarczy wysłać nam wiadomość SMS na nr 796 28 28 27 z informacjami poniżej:

  • numer lub nazwa osłony - nr osłony widoczny pod nazwą osłony na karcie produktu (po kliknięciu w wybraną osłonę)
  • typ osłony: osłona jednostronna, siatka lub osłona dwustronna - w przypadku osłony dwustronnej, jeżeli nadruk z drugiej strony ma być inny, napisz nam jaki 
  • adres dostawy wraz z imieniem i nazwiskiem - możesz także podać adres e-mail, na którego kurier automatycznie będzie przesyłał status paczki

Jeżeli prześlesz nam wiadomość do godziny 12 (dnia roboczego), tego samego dnia otrzymasz od nas wiadomość zwrotną, w której znajdziesz podliczenie oraz dane do przelewu - produkcja osłony rozpoczyna się po otrzymaniu wpłaty na nasze konto. Załączymy także projekt osłony dopasowany do podanych wymiarów (jeżeli Twój telefon ma możliwość odbierania zdjęć przez SMS).

Produkcja osłony trwa od 2 do 6 dni roboczych od otrzymania wpłaty, po wysłaniu otrzymasz od nas informacje z nr paczki.

Więc teraz zostało tylko wybrać odpowiedni projekt :)